Ankara cicek siparişi çiçekçi çiçekçiler online satış sitesi

  Ankara Çiçek gönderme

Gökkuşağı Mah. Gökkuşağı caddesi
No; 57 / A Balgat Çankaya Ankara
+90-312-999SS99  & 777TT77

Ankara da tüm semtlere ücretsiz , hızlı , kaliteli çiçek gönderin.

Ankara çiçek siparişi ve çiçek yolla sitesi
Buketler | Aranjmanlar | Düğün Nikah Çiçekleri | Kutu Güller  | Orkide | Bonsai ve Bambu |
Annelere güzel çiçekler| Sevdiklerinize özel Çiçekler | Vazo Tanzimleri | Cenaze Çelenkleri | Perförjeler |

Anasayfa

Teslim Şartlarımız

Güvenliğiniz

Ödeme Yolları

Çiçek Servis Bölgelerimiz

Çiçekçiler için özel günler

Nikah Şekeri

Kartvizit - Davetiye

Çiçekler Bozulmasın

ankara çiçek gönder , anneler günü

ankara çiçek gönder , ankara çiçekçilik

ankara çiçek  ankara çiçekçi  ankara çiçekçilik  ankara çiçek yolla  çiçek gönder  çiçek yolla  çiçek siparisi

ÇİÇEK BİLGİ KÖŞESİ

 EKİPMAN KİRALAMA

Ankara Dilek balonu Satışı hizmetimiz başlamıştır.

hareketli çiçek resimleri

HAREKETLİ ÇİÇEK RESİMLERİ SİMLİ ÇİÇEKLER İÇİN TIKLAYIN

50 Adet süper Çiçek Duvar Kağıdı Resmi Orjinal boyutunda

Ankara çiçek pazarı site haritası

Site Haritamız

Bize Yazın

ÇİÇEK VE HAYAT , HAYATIN HER GÜZEL YAŞANILAN ANINDA ÇİÇEK .

ListelenecekUrunler_Set(array(2368, 2162, 452, 1334, 2000, 1988, 1550, 458, 1738, 1894, 622, 3054, 3056, 1492, 3074, 3080, 2314, 2426, 2402, 3136, 3000, 3004, 3226, 3094, 3152, 3154, 3156, 464, 3048, 1502, 726, 1024, 3072, 1702, 2820, 2806, 988, 732, 1422, 2394, 3142, 676, 1700, 862)); echo $urun->UrunListele(); ?>

HAYAT VE ÇİÇEK

Çiçek sunumu ile , görüntüsü ile yaşanılan ana görsellik katması ile hayata şekil verir. Durgun giden anlara hareketlilik ve şekil kazandırır. Neşe ve mutluluk kaynağının ötesindedir.

Gün ve yaşam aslında çiçek ile başlar , doğum ile ilk ziyarette kutlanılma aracıdır çiçek , ardından her doğum gününde , mezuniyette , özel anlarda , sevgimiz gösterirken hep tercih edilen en ucuz ürün olmayı gerçekleştirmiştir. Düğün anında gelinlik ile eşsizlik sağlamaktadır. evlilik günlerinde , iş ve tayinlerde ilk akla gelen hediye olmaktadır.özel bir anda hediye alınsada ek hediyeye ilavedir. olmaz ise olmazdır. tektaş yüzük alınsa hediye olarak bir tane tek kırmızı gül ile desteklenmektedir hediye.

Fiyat olarak hem ucuz hem de her ortama gönderildiği için çiçek her zaman etkin ve ilk tercih edilen ürün olma eğilimindedir. Gönderim amacına göre farklı olabilsede her çiçek ürününün anlamı ve benimsettiği görev farklıdır.

Gönderim amaçlarına göre aşağıdaki durumlar için yollanabilmektedir.

- Nikah ve Düğün Çiçekleri

- Sevgiliye Çiçek

 - Anneme çiçek anneler günü

- Doğum Günü çiçekleri

 - Hasta Çiçekleri

 - Yeni İş-Terfi,

- Doğum Çiçekleri

 - Açılış ve Kutlama çiçekleri

Hayatımıza renk ve anlam katmada çiçeğin yeri farklıdır. Çiçek seçimi kadar çiçeğin karşıdaki kişide yarattığı beğenide önemlidir. Kaliteli bir tanzim ve görsellikte hazırlanan çiçeğin hem aranjman uyumu hem de koku ve renk uyumu önemlidir. Baştada dediğimiz gibi çiçek en güzel hediye üründür. Hayatımızın her aşamasında karşımıza ya kendimiz yada sevdiklerimiz için sunabileceğimiz en görsel çiçekler çiçektir. Hem kendimiz bazen alır hemde başklarına jest olsun diye gönderebiliriz. Haytın başlangıcı çiçek ile başlar ve hayatın son anlarıda uğurlama olarak çiçek ile sonlandırılır. Hiç kimse ben çiçeği sevmiyorum diyemez. Çiçek sevgi ve anlayışın bir ürünüdür. Vermek kadar almanın da özelliğidir.

Günümüzde insanlar özellik ile sevdiklerine ürün alırken mesela 14 şubat sevgililer günü , Anneler günü , öğretmenler günü gibi günlerde hediye seçimi sorunu yaşamaktadır. Kimisi tek taş yüzük pırlanta , kimisi parfüm , kimisi farklı türde hediye için uğraşıp durmaktadır. Fakat bunların ortak yanlarına bakıldığında seçtiği parfüm dahi olsa ek olarak tek bir dal kırmızı gül de hediyenin yanında sunmaktadır. Gül ün anlam ve mana olarak kattığı önem buna sebep olmaktadır. parfüm burada hediye yi oluşturmakta gül ise sevgi anlamı katmaktadır. Bu şekilde hiçbir ürün var mıdır ki sevgiyi gösterebilsin.

Çiçekçilik sektörü son zamanlarda yavaş yavaş büyük darbeler almaktadır. uzak doğudan getirilen yapay çiçekler , kuru çiçekler ilk darbeyi oluşturdu. Mesleği çiçekçilik olan esnaf çiçekçi dükkanlarının dışında başka meslekteki kişilerinde yapay çiçek satması sebebi ile satışlarında bir azalma yaşanmasına sebep oldu. Çiçekçiler odası tam bir oda olarak bunlara çeki düzen veremediği için yerli canlı kesme çiçek bu yapay çiçekten oldukça büyük darbe aldı. Üretici hastahaneye , ev ziyaretine , iş yeri açılışına canlı iç mekan süs bitkisi yada canlı kesme çiçek yollatırken bunun yerini yapay ve kuru çiçekler aldı.  Üretici üretim aşamasındaki girdilerin maliyetli olması sebebi ile seralarda kışın çiçek yerine maydonoz , domates ve biber ekmeye başladı. Harcanan emek ve giderin karşısında üretici zor anlar yaşamaya başladı. Çin ve uzak doğudan gelen çiçek ve malzeme sadece çiçekçilik sektörünü değil tüm bu sektör ve alt hizmet sektörlerini etkiledi. Birinde başlayan yavaşlama diğerlerinide etkileyerek ilerledi. Dışarıya ürün yollarken artık ürün alma aşamasına gelindi. Çiçek sera üreticileri 14 şubat sevgililer günü için özel harcamalar yapmakta ve bu günlerdeki kazanç ile ayakta durmakta iken kenya gülü , hollanda gülü , malezya gülü , gibi dünyanın bir diğer tarafı yaz olduğu için daha ucuz gül getirme ile üreticiyi zor durumda sokmaya çalışılmaktadır. Bundan 1 yıl önce 3 tır kenya gülü istanbul iç pazarında satışa sunuldu ve hızla tükendi. Yerli gül sera gülü olduğu için gonca ve tam tomurcuk iken kenya gülü yaz bölgesinden geldiği için yaprakları daha canlı ve daha büyük başlı gonca gül olarak herkez tarafından beğeni ile karşılandı. Tabii bunun etkileri ilk etapta çiçek satanları olumlu etkilemiş iken üreticiye büyük darbe vurdu ve gül üretimi daha da azaldı. 1 yada 3 arası ithal edilen gül kısa süreli de olsa çiçek satan firmaları rahatlaşmışken daha sonradan getirilememesi iç pazarı olumsuz etkilemiştir.

Ardından hastahane ve büyük şehirlerdeki otel , düğün salonları , nikah solunu gibi yerlerin belli çiçekleri almamak istemesinden dolayı çiçekçilik sektörü ikinci ve en büyük darbeyi yemiştir. Özellik ile hastahanelerin çiçek olarak yapay çiçek getirilebilir hükmü ile canlı çiçek satışları iyice alt seviyeye inmiştir. Sadece kesme çiçek değil iç mekan süs bitkileride bundan ağır darbe almıştır. Saksı çiçek üreticileri sadece hastahane ve açılışlara yollanan türde üretim yapmalarına rağmen bu ürünlerin satışının azalması sebebi ile üretim harcamları kazancı karşılamadığından dolayı üretim yapmamaya başlar hale gelmiştir.

Çiçekçilik sektörü baştada dediğimiz gibi hayatın her anında var oldu , Fakat günümüzde bu sektörü kapatmak isteyen , kısıtlamak isteyen üst sorunlar ile karşı karşıyadır. Bu sorunların günümüzde daha mantıklı hale getirilmesi , her önüne gelenin çiçekçi dükkanı açmaması ve odanın da buna yön vererek ağır kurallar getirmesi gereklidir.

Günümüzde çiçekçilik sektörü can çekişmektedir. Çiçekçilik mesleği ile uğraşan seralar çiçek dışında sebze ekmeye başlamış durumdadır. Çiçek satışı yapan esnaf büyük marketlerdeki seralardan daha ucuza mal temin eder duruma gelmiştir. Seralar bu şekilde kendini kurtarmak isterken aslında asıl tüketicisi olan çiçekçileri görmemezlikten gelmektedir. Tüm büyük seralar iç mekan süs bitkisini büyük marketlerde pazarlar hale gelmiştir. Bunların temini yapılamasa hem yerli üretici hem çiçek satışı yapan çiçekçi esnafı kazanma durumunda kalacaktır. Üretici kısa dönemde kendini kurtarmak amacı ile bu yöntemi seçerek aslında en büyük darbeyi kendine vurmuş durumdadır.

Hangi ev yada ortama gidilirse gidilsin küçük yada büyük bir çiçeğin ortama renk ve hava kattığını görebilir. Biz bu sektör ara çalışanları olarak bu sektördeki hizmetlerimizin daha kaliteli ve iyi olması için çaba sarfetmekteyiz.

Ankara çiçek gönderme ankara çiçek yolla ankara çiçek siparişi ankara çiçekçiler

banka bilgileri çiçek ödemesi banka bilgisi

Çiçek teslimlerimiz gününde ve zamanında yapılmaktadır.     çiçek siparişi memnuniyet durumu

Bu siteden çiçek siparişi verdiğinizde buket ve aranjman çiçek modeli ürünlerimizde gül , karanfil , Anemon , cipsofilya , glayör , orkide , lale , sterliçya , nilüfer , margarit , menekşe , iris , kamelya , lilyum , gerbera , frezya , krizantem , kasımpat , fulya , kazablanka , papatya ve mevsim kır çiçekleri kullanılarak yapılmaktadır.

Ankara güniçi çiçek gönderme kapasitesi durum bilgisi bugün ki Bilgi tutanağı ;
Ankara Merkez  Kapasite var Gün içinde çiçek teslimatı Çankaya , Dikmen , Balgat , ayrancı , küçükesat , kızılay , cebeci , ulus , bahçeli , emek , tandoğan , maltepe demetevler , ostim , gimat , gaziosmanpaşa , seyranbağları , kalaba , beşevler , kolej , macunköy , kavaklıdere ,sanatoryum , Kapasite var Gün içinde çiçek gönderimi ; akdere , mamak , ege mahallesi , Abidinpaşa ,kayaş , mamak , saimekadın , siteler , aydınlıkevler , dışkapı , subayevleri keçiören , etlik , ayvalı , şentepe , aktepe , incirli , kalaba , elvankent , gimat , bağlum , Kapasite var Gün içinde çiçek teslimatı yenimahalle , batıkent , sincan , odtü , bilkent , çayyolu , konutkent , eryaman , etimesgut , fatih , çukurambar , öveçler , ümitköy , oran , demetevler , ivedik , şentepe
Ankara ilçeler polatlı , gölbaşı , kızılcahamam ,  nallıhan , çubuk , akyurt , pursaklar , kazan , diğerleri    Kapasite var  Gün içinde çiçek teslimatı

A BÖLGESİ

Kapasite var Gün içinde çiçek teslimatı

B BÖLGESİ

Kapasite var Gün içinde çiçek teslimatı

C BÖLGESİ

    Kapasite var : Tüm ürünler siparişe açık tüm semtlere ve Ankara ilçelerine çiçek gönderebilirsiniz. Tüm çiçek teslimatları gün içinde yapılamaktadır.

    Kapasite kısıtlı yada bazı çiçek modeli ürünleri gönderilmekte: Sadece seçili çiçek ürünleri sadece belli bölgelere çiçek gönderimi yapılabilmekte

    Kapasite doldu çiçek siparişi bu saatten itibaren alınmamaktadır.: Bu bölge için çiçek sipariş kapasitesi dolmuştur uyarısında çiçek siparişi alınmayacaktır.

                          ANKARA ÇİÇEK GÖNDERME  KAPASİTE DURUMU EN SON GÜNCELLEME ; BUGÜN

* ÖNEMLİ BİLGİ ;Vermiş olduğunuz çiçek siparişlerini alt kısımdaki sipariş no kısmından takip edebilirsiniz.

Çiçekçiler için 2008 yılındaki anlamlı gün ve özel günler ;

14 şubat 2008 perşembe  14 şubat sevgililer günü

8 Mart 2008 Cumartesi Dünya Kadınlar günü

11 Mayıs 2008 pazar Anneler günü

18 Mayıs Gül Bayramı

15 Haziran 2008 Pazar Babalar günü tüm babaların babalar gününü bulvar çiçekçilik olarak kutlarız.

1 Eylül 2008 Dünya Barış Günü

15 Ekim 2008 Aşıklar Bayramı

24 kasım 2008 Öğretmenler günü Tüm Öğretmenlerimizin günü kutlu olsun

31 Aralık 2008 Yılbaşı

Çiçek resmi , Çiçek resimleri , Çiçek isimleri hakkında genel bilgi

İnternet sitemizden çiçek siparişi vermeniz için sistemimiz en kolay şekilde hazırlanmıştır. Online çiçek mağazası sitemiz çiçek modeli ürünlerini kendisi hazırlamakta ve kendi servis araçları ile çiçek gönderme gerçekleştirmektedir. Çiçeklerin görsel ve beğeniye uygun olması için çalışılmakta müşteri memnuniyeti en ön saflarda gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır. Sitemizden çiçek gönderim amacı olarak Güller, Aranjmanlar, Buketler, Cam Vazolar, Orkideler, Saksı Çiçekleri siparişi verebilirsiniz. Bu ürünler günlük mezat çiçeği olup tazelik ile sunum yapılmaktadır. Gönderilecek yerler olarak ise Nikah ve Düğün Çiçekleri, Sevgiliye Çiçek, Anneme çiçek yollarken , anneler günü , Doğum Günü çiçekleri gönderirken , Hasta Çiçekleri yollamasında , Yeni İş-Terfiçiçekleri , Doğum Çiçekleri , Açılış ve Kutlama çiçekleri olarak gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

0-312-555 GG 55

Sipariş No:
Ankara online çiçek gönderme - Ankara çiçekçilik Servis Hizmetleri tüm Ankara çiçek gönder ve çiçek yolla hakları Bulvar çiçekçilik tir.
 Resimler ve Çiçek Ürünleri izinsiz kopyalanamaz ve izinsiz alınamaz.
Bulvar çiçekçi - Ankara Çiçekçilik Hizmetleri
    ANKARA